Niemcy – praca w magazynie DPD

Miejsce pracy:

Erfstadt i Duisburg, Niemcy

Rodzaj umowy:

umowa o pracę

Wakat:

Wakat dostępny

Rozpoczęcie pracy:

od zaraz

Wynagrodzenie:

• Stawka: 13,50 euro brutto na godzinę według IGZ
• Nadgodziny (dodatek 25%) i praca w święta (dodatek 100%) – według IGZ
• Niedziele – dodatek 50% (jeśli rozkład czasu pracy nie obejmuje niedziel)
• Godziny nocne 23:00 – 6:00 – dodatek 25% powyżej 2h w czasie nocnym

Harmonogram pracy:

• Pierwsza zmiana od 9:00 do ok. 17:00 (poniedziałek – piątek)
• Druga zmiana od 12:00 do ok. 21:00 (poniedziałek – piątek) - aktualnie tylko ta zmiana
• Nocna zmiana od 23:30 do ok. 7:30 (wtorek – sobota)
Nadgodziny są zawsze możliwe i są komunikowane z wyprzedzeniem

Zakwaterowanie:

Kwatery pracownicze w pokojach 1-2os. płatne 8,50 EUR za dobę, możliwe potrącenie z wynagrodzenia.

Dojazd:

Dojazd do miejsca pracy na własną rękę (autobusy miejskie, własne auto).

Zakres obowiązków:

• Załadunek i wyładunek paczek na rampie, układanie paczek – patrz film szkoleniowy

• Film szkoleniowy:

Dodatkowe informacje:

Wymagania:
• Wytrzymałość fizyczna
• Brak problemów z alkoholem
• Wysoka dyscyplina pracy
• Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Nr KRAZ: 14325

Yuliia +48 797 905 619

lesia.lytvynenko@workglob.pl